ye-logo.v1.2

Волейбол. «Новатор» - «Локомотив»: спроба номер два (ФОТО+ВІДЕО)

Спорт 2620

Хмельничани зіграли свій другий поспіль матч проти чемпіона України.

Хмельницький "Новатор" у 7 туру чемпіонату України з волейболу провів свій другий поєдинок проти харківського "Локомотива".

Нагадаємо, перший матч завершився перемогою "залізничників" 3:2. А тому вболівальники хмельницької команди сподівалися, що в другому матчі "Новатор" таки здолає "Локомотив".

За перебігом подій у першій партії господарі майданчика й справді могли розраховувати на перемогу. Принаймні, у першому сеті. Граючи без капітана Дмитра Федоренка, який захворів, "Новатору" вдавалося тримати мінімальну перевагу в рахунку. А наприкінці партії були за крок до перемоги, ведучи в рахунку 23:21, а згодом і 24:23. Та втілити свою перевагу не змогли, поступившись 26:28.

Юрій Томин (№13), новачок "Новатора", за словами головного тренера Романа Ковальчука, ще не набрав оптимальної форми після операції.

Сергій Попов (№1) іноді на радощях стрибав вище за всіх.

У другій партію "Новатору" було важче. Команда, складалося враження, фізично втомилася. А може й морально, якщо згадати першу поєдинок, який тривав майже дві з половиною години і завершився поразкою. Та попри все, хмельничани знову були близькими до успіху, коли вели в партії 22:20 та 24:23. Утім, знову не дотиснули суперника. Як наслідок, 24:26 і рахунок у матчі 0:2.

Капітан "Локомотива" Володимир Татаринцев (№8) не раз хитрив біля сітки.

Другий матч "Новатора" та "Локомотива" також був видовищним та напруженим.

Андрію Перепаді (№5) вдавалося перерати блок "Локомотива".

У третій партії гравці "Локомотива" більше були схожими на хижака, який загнав поранену тварину в глухий кут. Харків’яни поступово почали йти у відрив, і до другої технічної перерви рахунок вже був 10:16. Цю перевагу гості не лише зберегли, а збільшили, вигравши партію 16:25.

Якщо в першому матчі "Новатор" та "Локо" зіграли 5 партій, то в другій їм вситачило і трьох, щоб визначити переможця.

У матчах із "Локомотивом" "Новатор" здобув 1 із 6 можливих залікових балів.

Отож, "Локомотив" знову здолав "Новатор". Цього разу 3:0. І ця команда зберігла заа собою друге місце в турнірній таблиці з 35 очками. "Новатор" продовжує йти третім, маючи 25 очок, на чотири менше у ВК "Вінниця". Лідирує ж, як і раніше, "Барком-Кажани". У львів’ян 41 бал.

Свої наступні матчі хмельничани знову зіграють вдома. І станеться це 23 та 24 грудня, коли "Новатор" прийматиме ВК "Дніпро".