В Хмельницкий привезли «Восьмое чудо света» (ФОТО, ВИДЕО) | Строительство и ремонт

www.bi-tex.com

В Хмельницкий привезли «Восьмое чудо света» (ФОТО, ВИДЕО)

Володимир Казарян у Хмельницькому вже вдруге. Фото: автора

Таку назву має виставка мікромініатюр всесвітньо відомого майстра з України Володимира Казаряна.Володимир Казарян займається мікромініатюрою вже близько 40 років.
За цей час він створив більше 500 унікальних мікрошедеврів, а його роботи знаходяться у приватних колекціях відомих людей світу і виставляються не лише у країнах колишнього СНД, а й у Європі, США і навіть у Єгипті.
Частина хмельничан вже знайомі з роботами Володимира Едуардовича, бо вперше до Хмельницького він приїжджав у 2012 році.
А вчора, 1 лютого, Володимир Казарян завітав до міста вдруге. І цього разу привіз не лише свої міні-шедеври, а й вірші і пісні. Один із віршів Володивир Казарян написав спеціально для хмельничан.
  
Портрет Леонардо Да Вінчі на рисовому зерні і копія скрипки Антоніо Страдіварі.
На відкритті виставки майстер розповів, що почалося все з авіамодельного гуртка, а всерйоз мікромініатюрою захопився, коли моделі літачків почали розміщуватися на зрізі рисової зернини…

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Володимир Казарян не пішов здобувати вищу освіту і з 18 років повністю присвятив себе мистецтву мікромініатюри. Він самостійно навчився виготовляти інструменти для роботи, так само вчився мистецтву художника, скульптора, ювеліра і конструктора. А для того, щоб відкривати нові грані свого таланту, частково відмовився від написання книг і пісень.

Букет червоних троянд, про які згадував автор. Пелюстки – риб’яча луска, стебла – людська волосина.
Загалом на виставці у Хмельницькому представлено 29 мікромініатюр. Але на рахунку Володимира Едуардовича їх близько 500. Ще стільки ж робіт знаходиться у процесі створення.
 
Та сама підкована блоха, про яку усі знають, але мало хто бачив.
«Коли працюю над якимось твором, приходить багато інших ідей, але оскільки робота над кожним з них потребує великих часових затрат, виконується мабуть тисячна частина від того, що хотілося б зробити, – поділився митець. – Є такі роботи, які я почав робити, але не закінчив через брак часу на якомусь етапі, а пізніше вже складно їх закінчити. Буває що не вистачає навичок, бо є такі задумки, які складно реалізувати. Тому багато робіт відкладається у довгий ящик».

Чарлі Чаплін і культурист на конкурсі «Містер Мускул». Ціпок Чапліна зроблений з павутинки товщиною 1 мікрон.
Автор каже, що коли створює такі мініатюри, то ніби занурюється у своєрідний транс чи медитацію. Бо коли потрібно зробити майже невидимий рух, як от портрет на рисовій зернині, він має бути абсолютно спокійний. А щоб досягти такого стану, Володимир Казарян за 3-5 днів перед роботою може не виходити у люди і майже повністю відмовляється від їжі.

Караван верблюдів у вушці швейної голки. Величина фігурок – 0,03 мм.
«Є такі роки, коли я зовсім нічого не робив, бо події, що відбуваються зараз у світі і в Україні, повністю вибили мене з колії. Я рік не міг працювати» – поділився Володимир Казарян.
  
В оброблене вусо кішки автор помістив зоопарк з дев’яти тварин, а на рисову зернину – сім жіночих фігурок, виточених з бивня мамонта.
На виготовлення одного такого міні-шедевру Володимиру Казаряну потрібно від одного до трьох місяців. Але є роботи, на які потрібно витратити півроку через складні механізми. І це вже не статичні експонати, а рухомі. Такі в основному виставляються за кордоном.
Про деякі з них розповіла дружина Володимира Едуардовича і за сумісництвом директор музею мікромініатюр Олена Казарян.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Щоб глядачі могли уявити, на скільки маленькими є скульптурки, автор розміщує їх у вушці голки, рисових зернинах, кінчиках людського волосся і навіть на піщинках цукру.
 
«Бог у голці» і портрет матері Володимира Казаряна на піщинці цукру.
 
Окрім того Володимир Казарян займається психологією, філософією і поезією.
Побачити це унікальне видовище у Хмельницькому можна буде ще до 2 квітня.
Дорослим за квиток потрібно буде заплатити 30 гривень, студентам і пенсіонерам – 25 гривень, а дітям – 20 гривень.

Експозиція діє у виставковій залі обласного художнього музею.
Такие в основном выставляются за рубежом.
О некоторых из них рассказала жена Владимира Эдуардовича и по совместительству директор музея микроминиатюр Елена Казарян.

Подписаться на канал "Есть" в Youtube

Чтобы зрители могли представить, на сколько маленькими есть скульптурки, автор размещает их в ушке иглы, рисовых крупицам, кончиках человеческого волоса и даже на піщинках сахара.
 
«Бог в игле» и портрет матери Владимира Казаряна на песчинке сахара.
 
Кроме того Владимир Казарян занимается психологией, философией и поэзией.
Увидеть это уникальное зрелище в Хмельницком можно будет еще до 2 апреля.
Взрослым за билет нужно будет заплатить 30 гривен, студентам и пенсионерам – 25 гривен, а детям – 20 гривен.

Экспозиция действует в выставочном зале областного художественного музея...

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

В ГД хотят усилить ответственность за нарушения в долевом строительстве
Комитет Госдумы по природным ресурсам, собственности и земельным отношениям рекомендовал нижней палате парламента принять в первом чтении законопроект, направленный на усиление административной ответственности за нарушения в области долевого строительства. Документ, внесенный группой депутатов во главе со спикером Вячеславом Володиным, в случае неправомерного использования наименования "специализированный застройщик" либо образованных на их основе словосочетаний устанавливает штраф для юрлиц в размере от 500 до 700 тысяч рублей. За необоснован...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7